MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Sopotnici v sobotu 4.5. od 9:00
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 1:2 (0:1).
Kostelec/Častolovice B - České Meziříčí 1:12 (1:5).

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Kostelci n. O. v sobotu 4.5. od 9:00
Solnice - České Meziříčí 3:11 (2:5).
Kostelec/Častolovice - České Meziříčí 13:2 (7:1).

MLADŠÍ ŽÁCI: České Meziříčí - Kostelec/Častolovice 5:2 (3:2). Branky ČM: Janeček Lukáš 2, Kudera Damián, Cestr Filip, Stěpán Marek

MUŽI B: České Meziříčí B - Kostelecká Lhota B 3:4 (1:2). 36. Dolejší, 77. Adamovič, 90.+3 Hlavsa - 13. Frynta Petr vlastní, 21. Hejčl Pavel, 67. Voltr Jan, 89. Plocek Jiří. ŽK: 0:1 (64. Kubíček Roman). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 62.
Rozhodčí: Slavkay Jan, Hvězda Vít
České Meziříčí B: Podstata - Frynta Petr, Španiel, Jílek Petr, Baše Martin - Dolejší, Hlavsa, Tomášek Petr, Krajňák - Havel Patrik, Szorád. Střídali: Myšák David, Trnovský, Černý Aleš, Bednář, Červinka, Adamovič.

NEDĚLE

DOROST: Červený Kostelec - České Meziříčí/Nové Město 2:1 (1:1). 44. Ladnar Filip, 51. Šrůtek Michal - 22. Vlášek Lukáš. ŽK: 1:0. Diváků: 50.
Rozhodčí: Buchta Petr
České Meziříčí/Nové Město: Kučera - Ptáček, Lepšík, Fňouk, Štěpán - Čížek - Rind Lukáš, Němeček, Šoun Michal, Vacek - Vlášek. Střídal: Bouša Jan
Slezák Miroslav, trenér: Opět jsme zvolili defenzivnější rozestavení a dostali se i do vedení. Bohužel jsme ho neudrželi do konce poločasu a domácí pěknou střelou srovnali. Začátek druhého poločasu jsme zaspali a domácí se ujali vedení. Dvacet minut před koncem jsme zvýšili aktivitu, ale srovnání jsme se nedočkali. Zápasu by asi více slušela remíza.

MUŽI A: Rychnov nad Kněžnou B - České Meziříčí 5:1 (2:1). Branky: 47. a 64. Zimmer Adam, 28. Mňuk Michael, 31. Čaban Filip, 54. Dapecí David - 12. Vejprava (Ježek). ŽK: 1:1 (70. Zimmer Adam - 68. Ježek). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 30.
Rozhodčí: Kiezler Vladislav, Prušinovský Štěpán, Vítek Pavel
Rychnov B: Koníček Daniel - Paleček Zdeněk, Pups Miroslav, Hanyk David, Dapecí David (67. Hanyk Martin), Mňuk Michael, Čaban Filip, Jedlinský Jan (67. Stodůlka Martin), Zimmer Adam (77. Zemánek Tomáš), Effenberk David, Švarc Jaroslav
České Meziříčí: Frynta - Havel Tomáš, Provazník, Vejprava, Ježek - Fiala Josef, Tomášek Jakub, Filipi (89. Havel Patrik), Fiala Daniel (77. Adamovič) - Baše Lukáš, Plšek
Jedlinský Jakub, trenér Rychnova B: Důležité věci zazněly před zápasem v kabině. Doufám, že to kluci konečně pochopili. Dnes je to muselo bavit.
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Domácí nás předčili ve všech herních činnostech a zaslouženě zvítězili. Blahopřejeme jim k vítězství.